Choď na obsah Choď na menu
 


► Kto som?

      Ahojte! Tak Vám predstavujem svojho synátora Teodora. Nedávno sme boli na fotení a vznikla takáto rozkošná fotografia! Tehotenstvo mi dalo zabrať, ale stálo to zato :) img-20180308-wa0003.jpg

 


    collage.jpg

  • Milujem čítanie, ktoré ma strhne a ponorí do iného sveta a pocitov, z ktorého sa nechcem vynoriť a prajem si v ňom ostať utopená už navždy.
  • Milujem písanie a formovanie mojich fantázií a predstáv, pomocou klávesnice, vďaka čomu ich môžem čítať zas a znova a odpútať sa od reality.
  • Milujem letné búrky, ten pocit, keď sa zamračí, pofukuje teplý vietor a vy viete, že sa schyľuje k niečomu desivému.
  • Milujem behanie – pomalé, počas ktorého len napoly vnímate okolitý svet a plne sa môžete sústrediť na myšlienky a pocity.
  • Milujem maľovanie a kreslenie. Na uši si nasadím slúchadlá, pustím pomalú hudbu a nanášam na plátno ďalší príbeh, ktorému rozumiem len ja.
  • Milujem sledovanie ľudí z okna – keď sa na chvíľu v práci stopnem, prejdem k oknu s výhľadom na centrum a pozorujem rôznorodých ľudí – premýšľam, aké majú trápenia, aké životy žijú, či sú šťastní, alebo len prežívajú.
  • Milujem snívanie, keď zavriem oči, všade je tma a jestvujem len ja a moje sny.
  • Milujem víno, keď si ho nalejem do stopkového pohára a nasávam jeho vôňu, prevaľujem si jeho trpkú, inokedy sladkú, chuť na jazyku a pomaly sa uvoľňujem a zbavujem a zabúdam.
  • Milujem tie chvíle, keď skrátka v noci vyjdem na balkón, nad mojou hlavou žiari mesiac a hviezdy a ja pomaly vyfukujem dym z veci, ktorá ma možno raz zabije.
  • Milujem svoju rodinu, priateľa a najmä brata –  vie mi vyčarovať úsmev na tvári aj v tie najhoršie momenty, ktoré vie cesta s názvom život priniesť. 

Nenávidím...

________________________________________________________________

Ja a láska menom Harry Potter:

Moja najobľúbenejšia postava v HP fandome : Harry Potter (všimla som si, že veľa čitateľov poviedok hlavnú postavu tohto skvelého fandomu nemá rado a ja skutočne nerozumiem prečo)

Môj najobľúbenejší slash pár: Harry/Severus, Harry/Draco, Harry/Lucius, (slash, v ktorom nie je Harry nečítam; česť výnimkám)

Najobľúbenejší neslash pár: nečítam

Najobľúbenejší výrok: "After all this time?"
                                       "Always," said Snape.

Najobľúbenejší herci z filmu Harry Potter: Helena Bohnam Carter, Alan Rickman, Daniel Radcliffe (Tohto herca som si zamilovala po pozretí snímok Kill your darlings, Horns, What if, Young doctor´s notebook – výborné filmy, v ktorých Daniel odviedol skutočne famózne výkony)

Najobľúbenejšie časti: Väzeň z Azkabanu, Fénixov rád, Polovičný princ

Najobľúbenejší soundtrack: HP and The Half-Blood Prince – Dumledore´s Farewell https://www.youtube.com/watch?v=nZihzr-23ww (nádherná hudba od geniálneho Nicholasa Hoopera)

Najobľúbenejší blooper:

Jedna z naj emocionálnych scén:

(to utrpenie, tá bolesť - úžasný výkon)

 

Nájdete ma aj na CSFD, Wattpad smiley

 

“Hell is empty and all the devils are here.”

(William Shakespeare)

spgj.jpg