Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Blackov dedič - pokračovanie prekladu

bh.jpg

 
Reklama

Príspevky

35. kapitola - Snape & Spojenie

25. 11. 2016

 

Ahojte po nekonečne dlhej dobe sa mi podarilo doprekladať novú kapitolu BD! Som taká rada, lebo v preklade sa mi fakt nedarilo, takže som rada, že to je konečne hotové. Ďakujem za vašu trpezlivosť a prosím vás, aby ste mi odpustili chyby, snažím sa to po sebe kontrolovať, ale je to časovo náročné a ja čas nemám :-/

Koniec tejto kapči je dosť hot, takže si to vychutnajte, teda aspoň ja som si to pri prekladaní užila :D Ďakujem za komentáre k predošlej časti a dúfam, že sa nejakých dočkám i k tejto. Mám vás rada, ahojte! :)

Sonka

 

34. kapitola - Kameň

10. 8. 2016

 

Strašne sa vám všetkým ospravedlňujem za toľké čakanie na novú kapitolu. Skrátka som toho mala veľa, je leto, stále niekde cestujem, v práci toho bolo dosť, písala som vlastnú poviedku, popritom ešte píšem články na jednu webovku, takže no bolo to perné. No, ale dnes mám v práci také lážo-plážo takže sa mi podarilo kapitolu doprekladať. Dala mi vážne zabrať :D Dúfam, že mi meškanie odpustíte a ďalšiu kapitolu už sa budem snažiť dodať rýchlejšie :) Ďakujem vám za trpezlivosť a všetky komentáre. Enjoy :)) 

 

33. kapitola – Objavy & Nesprávne pochopené odmietnutie

9. 5. 2016

 

Konečne je tu pokračovanie Blackovho dediča. Ospravedlňujem sa, že to toľko trvalo, no malo som toho akosi veľa a musím povedať, že táto kapitola mi dala riadne zabrať, prosím odpustite chyby, fakt som sa pri tom zapotila :D Hádam sa vám kapitola bude páčiť a na záver upozorňujem, že sa v kapitolke vyskytuje slash sexuálna scéna, takže bacha :D 

 

32. kapitola – Mentálna konverzácia, T.A. & Ohnivýdych

8. 3. 2016

 

Ahojte! Som tu konečne s ďalšou kapitolou BD! Je pekelne dlhá, ale to vás asi iba poteší :D Dala mi teda poriadne zabrať, zvyčajne som prekladala v neskorých hodinách (tak ako vždy :D) takže veď viete - tie chyby tam budú no, ale snažte sa prižmúriť očko :) Veľmi pekne vám všetkým ďakujem za komentáre, ktoré ma v preklade len poháňajú a vďaka nim sa snažím kapitolku preložiť čo najrýchlejšie. Všetky ich čítam a hádam na ne budem mať aj čas konečne odpovedať. No nič, prajem vám príjemne a ničím nerušené čítanie :-*

 

Sonka

 

31. kapitola - Tomove horcruxy & Karkarov osud

18. 2. 2016

 

Práve som dokončila preklad, ešte som ho po sebe vôbec nekontrolovala, lebo som vám ho sem chcela hneď dať. Kapitolku budem priebežne opravovať. Chcela by som sa vám poďakovať za komentáre, som rada, že ste s prekladom spokojní, lebo táto poviedka je vážne tvrdý oriešok :D 

Inak všimla som si, že v ankete vyhráva HP/LV, to ma celkom teší, lebo mám už hrozne dlho v hlave nápad na poviedku s týmto párom, takže ak sa mi podarí dokončiť Stratený v temnote, hneď sa do nej vrhnem. 

Prajem príjemné čítanie :) :-*

Sonka

 

30. kapitola - Zraven Citadela, Spomienky & Nová dohoda

24. 1. 2016

 

Tak to bola fuška, ospravedlňujem sa za chyby, ale vážne nemám žiadnu výpomoc, nik sa mi neozval, takže je to celkom náročné. Hlavne táto kapitola bola poriadne dlhá. Priebežne ju budem kontrolovať a opravovať, ak by ste v nej našli nejaké zásadné chyby, prosím napíšte :) A veľmi vás prosím o komentáre, ďakujem :))

 

29. kapitola - Nebezpečná príťažlivosť & Skúška

10. 1. 2016

 

Takže tu je pokračovanie poviedky The Black Heir od Firephoenix8.

 

Tí, ktorí poviedku nepoznajú, prvých 28 kapitol nájdete tu: klik :)

 

Na tej predošlej stránke sa zrejme prekladať prestalo, pretože už veľmi dlho nebola nová kapitola pridaná, to je hlavne dôvod, prečo som rozhodla poviedku prekladať. Táto poviedka si dokončenie prekladu rozhodne zaslúži. Bola to vôbec prvá poviedka, ktorú som čítala a nadchla ma natoľko, že som sa do poviedkového sveta celkom ponorila. Nečakajte, že môj preklad bude stopercentný - toto dielo je vážne rozsiahlé, má vyše 2000 strán, takže kapitolky budú pribúdať pomaly. A na záver vás prosím o komentáre, aby som mala prehľad, koľko ľudí to asi číta, ďakujem :))

Autor: Firephoenix8

Prekladateľ: Sonka

Upozornenie: slash - lord Voldemort/ Harry Potter, 18+

Vyhlásenie: This story is based on characters created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoat Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended.