Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Si moja minulosť, budúcnosť, prítomnosť (TMR/HP)

Reklama

Príspevky

Časť IV.

4. 7. 2016

 

Je tu nová časť. Budem vážne rada, ak sa v komentároch vyjadríte, či sa vám poviedka páči, alebo naopak nie. Ďakujem všetkým, ktorí komentujú, veľmi si to vážim :)

 

Časť III.

25. 6. 2016

 

Možno sa vám môže zdať Tom priveľmi citlivý, ale je to pätnásťročný chlapec, ktorý si prešiel peklom a ktorý nemá absolútne nikoho. Je len prirodzené, že sa tak veľmi upäl na jediného človeka, ktorý sa oňho stará. Môjho Toma Riddla som si skrátka pojala takto.

Chcela by som sa veľmi poďakovať tým, ktorí komentovali a túto časť venujem Cassii, chocholanke a Mäxe :-*

 

Časť II.

22. 6. 2016

Ďakujem za pozitívne ohlasy na novú ff :) Veľmi ste ma potešili, lebo písanie tejto poviedky ma vážne baví. Neviem, ako často budú pribúdať časti, ale budem sa snažiť, aby to netrvalo dlho. Nemám fakt veľa času, hlavne teraz, keď je teplo som vkuse niekde odcestovaná a domov sa vraciam až vo večerným hodinách. Tak dúfam, že sa vám bude páčiť aj pokračovanie :) 

 

Časť I.

16. 6. 2016

Začala som písať dve poviedky na pár Harry a Tom, keďže anketa tak rozhodla. Poviedka Stratený v temnote bude čoskoro u konca - čaká nás epilóg, a tak tradične pridávam nové dielko. V prvej osobe som ešte nepísala, no napadla mi myšlienka, že môže byť zaujímavé dostať sa do mysle mladého Voldemorta. Táto ff bude ako vždy romantická, no i temná, takže neodporúčam slabším povahám. Hádam sa niektorým bude páčiť. Budem vďačná za každý komentár s vašim názorom :)

 

Žáner: romantický, dráma, temný, psychologický...

Počet kapitol: 

Počet slov: 

Postavy:  Tom Riddle, Harry Potter ... James Potter, Lily Potter, Lucius Malfoy, Sirius Black, Albus Dumbledore...

Pairing: TMR/HP

Upozornenie:  18+, slash, sex, vražda, násilie, cestovanie v čase, písané v prvej osobe (z pohľadu Toma Riddla), psychické ochorenie, OOC, AU...

Autor: Sonka

 

Vyhlásenie: Neprivlastňujem si žiadnu z postáv ani miest J. K. Rowling. Táto poviedka nie je písaná za účelom zisku.