Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Si moja minulosť, budúcnosť, prítomnosť (TMR/HP)

Reklama

Príspevky

Časť XIV.

24. 12. 2016

 

Ahojte! Chcem vám všetkým zaželať veselé Vianoce! Ako taký malý darček pridávam ďalšiu časť svojej poviedky, hádam vás to trochu poteší :D Všetkým sa vám chcem poďakovať za úžasné komentáre, ktoré sú naopak darčekom pre mňa :)) Dúfam, že ste v tento deň so svojimi najbližšími a prežívate krásne chvíle :) Mám vás veľmi rada :-*

Sonka

 

Časť XIII.

22. 11. 2016

 

Ahojte, po dlhom čase pridávam ďalšiu kapču. Ďakujem vám za úžasné komentáre k predošlej kapitole, ani neviete, ako ma potešili. Dnešná časť bude trochu dlhšia než zvyčajne, chcem s touto poviedkou trošku pokročiť. Čo sa týka BD tak pracujem na preklade, ale stále vám neviem povedať, keby budem mať čas ho konečne dokončiť. Mám toho strašne veľa,ale písanie a prekladanie je môj koníček a nemienim sa ho vzdať. Dúfam, že budete so mnou trpezliví a skutočne chcem poďakovať všetkým mojim stálym čitateľom. Moc vám ďakujeeem :)) :-*

 

Časť XII.

21. 10. 2016

 

Chcem sa ospravedlniť, že preklad BD toľko trvá, no zasekla som sa. A to hlavne kvôli nedostatku času a keď už nejaký čas mám, tak ho venujem svojej poviedke. Dúfam, že čoskoro sa mi podarí ďalšiu kapču doprekladať :-P. Dúfam, že vám zatiaľ bude stačiť moja poviedka :D Ďakujem všetkých za super komentáre! Ste zlatíčka :-* Teším sa na vaše komenty :) Príjemné čítanie prajem. 

 

Časť XI.

30. 9. 2016

 

Ahojte, pridávam ďalšiu časť... ďakujem vám všetkým za komentáre k predošlej časti, veľmi ma teší, keď vidím takú odozvu, predsa len, komentáre sú moja jediná odmena, pretože je super vidieť, že sa niekomu páči to, čo píšete. Dúfam, že sa vám táto časť bude páčiť. A k prekladu BD chcem len povedať, že samozrejme na tom pracujem a mám už veľa strán preložených, no zdá sa mi, že táto kapitola je nekonečná, ozaj nemá konca :D takže neviem vám povedať, kedy presne bude, ale bude :D

P.S. Už ste čítali HP a Prekliate dieťa, aký máte názor? 

 

Časť X.

13. 9. 2016

 

Viem, že časové intervaly medzi jednotlivými časťami sú strašne dlhé, no fakt nestíham absolútne nič. Leto som mala fakt nabité, ale teraz už to hádam bude lepšie. Dúfam, že vy školopovinní ste si prázdniny poriadne užili a vy pracujúci zase oddýchli na dovolenke. Ani komentáre k predchádzajúcej časti som ešte nemala časť čítať, ale hneď čo bude čas sa do toho pustím, ďakujem vám za vaše názory :) Tu je ďalšia časť, dúfam, že sa bude páčiť :)

 

Časť IX.

21. 8. 2016

 

Neskoro, ale predsa pridávam ďalšiu časť. Chcem len upozorniť, ako som už spomenula minule, že rozhovor na začiatku bude dôležitý v budúcom deji. Komentáre k minulej časti ma úplne ohromili, nečakala som, že túto poviedku číta toľko ľudí, ďakujem!

Zvlášť by som sa chcela poďakovať: Zerili, sisi, Cassie, MiraJane, Acháje, Maxe, Tinu, Marsy, chocholanke a Kilia Ice :) Za vaše povzbudzujúce a krásne komentáre, ktorá ma v písaní poháňajú. Dúfam, že sa vám táto časť bude páčiť a budem rada za každý komentár :) 

Sonka

 

Časť VIII.

26. 7. 2016

Ďakujem mojim verným komentujúcim. Viem, že sa stále opakujem a vlastne ani neviem či toto niekto číta :D ale veď to je jedno, vážne vám ďakujem babule, veľmi ma podporujete ♥ Chcem len podotknúť, že v ďalšej časti sa posunieme v deji a rozhovor, ktorý v tej budúcej časti bude, je v tejto poviedke kľúčový a od toho sa bude odvíjať ďalší dej. Dúfam, že sa vám táto časť bude páčiť. :) 

 

Časť VII.

18. 7. 2016

Moooc vám ďakujem za komentáre. Neviete si predstaviť ako ste ma potešili :-* Človek má hneď chuť do písania :) Hádam sa vám aj táto časť bude páčiť a nesklame vás :)

 

Časť VI.

11. 7. 2016

 

Je tu ďalšia časť a chcela by som sa poďakovať všetkým, ktorí ma podporujú v podobe komentárov, tie sú pre mňa jedinou odmenou a ja si vaše názory skutočne vážim. Túto časť venujem: Acháje, Tinu, Maxe, chocholanke a Kilia Ice ♥ :-*

 

Časť V.

7. 7. 2016

 

Ahojte, je tu ďalšia časť. Ďakujem vám za komentáre, moc ma potešili :) ♥ Upozorňujem na slash sex, ktorý sa v tejto časti vyskytne a samozrejme na romantiku :D Budem rada za každý komentík :)