Choď na obsah Choď na menu
 


♡ Sonka | 24

Ahojte, moji drahí čitatelia!

V tejto sekcii by som sa vám chcela predstaviť, ak teda niekoho zaujíma, čo je zač osoba, ktorá píše tieto príbehy :).

Volám sa Soňa (čo je možné veľmi ľahko vydedukovať :D), mám 24 a som vášnivou čitateľkou, ale aj autorkou fanfikcií, najmä zo sveta Harryho Pottera. Som totálna Potterheadka a milovníčka slashu.

Nepohrdnem ani dobrým anime, z ktorého by som spomenula hlavne Tokyo Ghoul a Attack on Titan. A keďže milujem čítanie, som knihomoľ ako vyšitý a mojou najobľúbenejšou knihou, či skôr knihami, je Ilustrovaný muž, Kto chytá v žite a Na západe nič nové. Som aj  náročný filmový a seriálový divák. Neuspokojí ma hocičo, obľubujem žánre ako psychologické drámy, horory, krimi a sci-fi.

Maľujem abstraktné maľby - abstrakcia vo mne totiž vzbudzuje pocit tajomna, uspokojenia, a každý, kto sa na daný obraz pozrie, v ňom vidí niečo iné a to je na tomto štýle také jedinečné.

Milujem cestovanie, som tak trochu gurmán, zbožňujúci čokoládu a víno. Nočná obloha, na tú by som sa dokázala pozerať hádam aj celú večnosť. Vesmír je taký tajomný a vzrušujúci! Povolaním účtovníčka, avšak v srdci túžim po malom kníhkupectve, alebo po práci mejkap artistky.

Mejkap je mojim ďalším koníčkom. Som esteticky cítiaca duša a keď vidím ženu bez mejkapu, v hlave ju maľujem a predstavujem si, ako by som zvýraznila jej skrytú krásu! Rada si zahrám aj videohry, do srdca sa mi vryli Life is Strange, Inside a Far Cry 3

Som spoločenská i keď mám rada aj samotu. Preto, ak chceš, rada sa s tebou zoznámim, pokojne mi napíš na Wattpade. Budem sa tešiť!

A nakoniec by som sa chcela poďakovať všetkým, ktorí moje príbehy komentujú a zanechávajú mi odozvu, ktorá ma nie len poteší, ale aj inšpiruje. Napríklad poviedka Duše na ceste vznikla vďaka komentáru od sisi :). Prezývky vás, ktorí ste so mnou od začiatku už dobre poznám a chcela by som sa vám poďakovať, že čítate všetky tie bludy, ktorých písanie potrebujem k životu a bez vás by to nemalo zmysel, takže

sisi, MiraJane, Achája, Kilia Ice, Karin, Abequa, Nyssa, Karinka chan, Tinu, Chem, Maxe, SORA77, Tercza, Bella, Carus

Ď A K U J E M!

foto.jpg

Toto malé zívajúce klbko sa volá Teo a rada by som vám ho predstavila!