Choď na obsah Choď na menu
 


Úvod

8. 6. 2017

 

Takže toto je pre teba sisi, dúfam, že sa ti príbeh bude páčiť :)

                          hhh.png

 „Your heart and my heart are very, very old friends.“

- Hafiz

your-heart-and-my-heart-are-very--very-old-friends.jpg

 

- Twinsoul je duša, ktorá je presne ako vy. Vyšla z rovnakého zdroja; sformovala sa ako úplná, a potom sa rozdelila na dva póly, na dve protikladné časti samostatných duší. Duší, ktoré hľadajú cestu k sebe. Akonáhle sa so svojou dušou dvojčaťom stretnete, budete to vedieť, pretože uvidíte seba, no s prevrátenými stranami. Uvidíte svoj presný protiklad...

(zdroj: eprakone.org)

                            ​bez-nazvu.jpg

 

Úvod

 

Ak sa nájdete, je to akoby ste našli všetko, čo ste kedy potrebovali, akoby ste našli duševný domov, ku ktorému sa chcete vždy vrátiť.

Ale ak sa nenájdete, časom vás rozbolí srdce a bolesť neustane. Cítite, že vám niečo chýba a niekedy je to neznesiteľné.

Dokážete normálne fungovať, dokážete žiť svoj život, avšak bolesť vás vždy doženie a vráti k myšlienkam na toho druhého.

K nekonečným myšlienkam, ktorými trpíte obaja.

Jeden z vás môže sedieť na opačnom konci sveta a myslieť na vás, aj keď sa v onom živote nepoznáte, ale obaja viete, že ten druhý tam možno niekde je a chcete sa vrátiť k sebe, tak ako vždy, aby ste konečne boli celiství a našli svoj domov, svoje všetko.

~

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Paráda.

(Karin, 19. 7. 2017 13:21)

Vypadá to moc zajímavě.

.....

(Kilia Ice , 8. 6. 2017 20:48)

Páni. Vyzerá to veľmi zaujímavo. Len dúfam, že budeš pokračovať aj vo svojej doterajšej poviedke,ale teším sa aj na túto :D

nevěřím svým očím

(sisi, 8. 6. 2017 19:29)

To jako fakt? Jsem zdrojem inspirace? Nemohu vyjádřit slovy, jaké je to pro mě překvapení a pocta. Moc se těším, jaké to bude počteníčko. Držím palce oběma hrdinům, aby se setkali ve správnou dobu na správném místě. Autorce děkuji za důvěru. Už mlčím, ani nedutám a těším se na romantické snarry. Toho není nikdy dost. :-)

....

(Abequa, 8. 6. 2017 16:47)

Konečně zase nějaké snarry tak už se moc těšíma jsem zvědavá v jakém to bude kabátku :)