Choď na obsah Choď na menu
 


10. kapitola - Prebudenie srdca

11. 10. 2015

UPOZORNENIE: slash sex 

A práve na konci prázdnin zistil, že mu na tom mužovi – ktorého zo srdca nenávidel, ktorý mu ešte pred časom ubližoval a mučil ho, ktorý ho prinútil k zväzku – začalo záležať. Po zvyšok prázdnin bol Tom tolerantný, v celku milý a priateľský. Učil ho, staral sa oňho, vysvetľoval mu. Bol mu ako otcom, priateľom a radcom. Ten sviniar zmizol a nahradil ho proste Tom, iba Tom.

Harry držal prenášadlo, ktoré sa malo o päť minút aktivovať. Veci už mal na nádraží 9 a trištvrte, takže iba postával pred Voldemortom a lúčil sa.

„Tak teda, opatruj sa, Tom,“ riekol prosto a neohrabane ho objal.

Voldemort mu objatie opätoval. „Dávaj na seba pozor... napíšem ti, kedy sa stretneme. Pokračuj v čítaní a buď najlepší v každom predmete.“

Harry sa usmial. „Samozrejme, patrím predsa medzi sortu najlepších, nie?“ povedal sarkasticky.

Voldemort sa pobavene usmial. „Padaj už, prosím ťa.“

Harry sa s pohľadom na Tomovu usmiatu tvár premiestnil.

ooOoo

Harry bol skrytý spolu s Luciusom na malom záchode v Rokfortskom exprese. Nikde inde nemali dostatok súkromia. Lucius ho objímal akoby sa Harry práve vrátil z onoho sveta.

Trasúcimi rukami ho hladil po tvári, pričom si tú svoju zabáral do jeho krku a zhlboka vdychoval jeho vôňu.

Harry iba stál a upokojujúco ho hladil po chrbte. „Nezabil si ma, Lucius... som úplne v poriadku, veď vidíš.“

„Keď si predstavím čím všetkým si si musel prejsť. Tie kŕče... v tej knihe sa písalo, že sú nesmierne bolestivé... a môže sa počas nich roztrhať žalúdok a...“

„Už je všetko v poriadku, naozaj... Voldemort a otec ma vyliečili... Lucius... netráp sa tým.“

Lucius ho zúfalo pobozkal na pery a ruku mu zaboril do vlasov. „Musím ísť... do prefektského kupé,“ šepol mierne zadýchane.

Harry vzhliadol do tej bledej peknej tváre a musel sa pousmiať. Lucius bol rok, čo rok krajší a krajší. „Ja viem... uvidíme sa, na večery.“

Harry sa vrátil do svojho kupé, kde pri okne sedel Severus s nosom zaboreným v nejakej poriadne tučnej knihe a Bellatrix, ktorá ležala na sedačka a na prst si znudene natáčala oranžovú žuvačku.

„No konečne! Tieto vaše muchlovačky mi už pekne lezú na nervy,“ zvolala a posadila sa.

Harry si k nej s láskavým úsmevom prisadol.

Ihneď mu začala naprávať kravatu a zapínať gombíky. „Nie si nejaký svalnatejší? Čím ťa to Temný pán kŕmil?“ spýtala sa s úsmevom a začala mu prehrabávať vlasy.

„Takmer celé dva mesiace som každý deň trénoval súboje... myslím, že to nie je žiadnou extra stravou,“ odvetil a pohodlne sa oprel, keď ho konečne prestala upravovať.

Zahľadel sa na Severusa, ktorý si celú tvár skrýval za knihu. Severus sa mu vyhýbal a veľmi s ním nekomunikoval a Harry netušil, čo sa sakra stalo.

Bellatrix sa mu oprela o rameno a nahla sa k jeho uchu. „Potrebujem ti niečo povedať,“ šepla.

Harry pochopil a švihnutím prútika uvrhol tlmiace kúzlo. Sev si to zrejme ani len nevšimol, vyzeral byť celkom zažraní do tej knihy.

Vzhliadol do peknej tváre svojej priateľky a zamračil sa, keď v jej temných očiach videl útrapy.

„Naši mi oznámili, že ma zasnúbili, keď som ešte ani len nebola na svete...“

Harryho pichlo pri srdci. Vedel, že má Bella priateľa už od minulého roka. Väčšinu partnerov striedala ako ponožky, no ten ako sa to len volal... Edie? S ním bola zatiaľ najdlhšie a mala ho úprimne rada. Chytil ju za ruku a pevne stisol. „Koho?“

„Rodolphus Lestrange... je to verný nasledovník Temného pána... Na konci prázdnin som sa s ním stretla a nepáči sa mi, Harry... je o toľko starší a ja ho proste nechcem!“

Harry si ju pritiahol k sebe a bozkal ju na vlasy.

„Viem, že ty jediný mi môžeš rozumieť... keď ťa násilím zasnúbili s Temným pánom... Už viem úplne presne ako si sa musel cítiť,“ vzlykla.

„Och, Bell... skúšala si prehovoriť otca?“ spýtal sa, pretože vedel, že za tým mala iste prsty Bellina matka, ktorá bola veľmi prísna a zásadová. Naopak jej otec mal na Bellu slabosť.

„Áno... on vravel, že uzavreli magickú dohodu, ktorá sa samozrejme nedá zrušiť...“

„Dopekla, naši rodičia by si už mali uvedomiť, že dohodnuté zväzky sú staromódne,“ riekol naštvane.

„To mi hovor,“ vzdychla Bella.

Harry si spoza Bellinho ramena všimol, ako na nich Severus nakúka spoza knihy. A vtom momente zahliadol veľkú fialovú modrinu pod jeho pravým okom. Oči mu zahoreli zlosťou.

Bella zrejme zacítila, že niečo nie je v poriadku, pretože sa od neho zamračene odtiahla.

Sklo na okne hlasito prasklo. Harry automaticky zrušil tlmiace kúzlo, neprirodzene rýchlo podišiel k svojmu bratovi a schmatol ho za tvár.

„Harry?“ spýtala sa Bella priškrtene. „Tvoja... mágia...“

„Kto ti to spravil?“ spýtal sa mrazivo aj keď odpoveď už dávno poznal.

Severus bol bledý ako duch. Vystrašene naňho pozeral a ani sa nepohol. Keď Harry videl to jasné zdesenie v tvári svojho brata, ihneď sa snažil svoju mágiu skrotiť. Zrejme to muselo byť tým rastom magického potenciálu, čo spomínal Tom.

„Otec? Urobil ti to otec?“ spýtal sa so slzami zlosti v očiach.

Severus len prikývol a prudko odvrátil tvár. Harry si pred neho kľakol a objal ho. „Bože, Sevie... prečo si mi to nenapísal... prečo si...“

Harry ho stisol pevnejšie, načo Severus slabo sykol. Okamžite sa od neho odtiahol. „Zranil ťa aj inde?“

„Harry... nechaj... to tak,“ riekol Severus potichu a snažil sa opäť skryť za knihu, no Harry ju bezprútikovým kúzlom vymrštil niekde za seba. Severus sa natisol k rohu. „Bol opitý...“

Harry zacítil ako mu Bella položila dlaň na rameno. „Harry, musíš sa upokojiť.“

„On... ten parchant! Ako ti len mohol ublížiť?“  

Jeho skurvený otec! Jeho malý brat len pred rokom stratil matku, on ako jeho brat bol poslaný preč a otec miesto toho, aby sa mu čo najviac venoval a dával mu lásku, ho... začal biť? Bolo mu zle... Mal chuť vraždiť...

Harry sa opatrne posadil vedľa Seva a jemne ho objal vôkol ramien. „Sevie, nikdy... už nikdy ti neublíži... To ti sľubujem... oľutuje, čo ti spravil...“ Jeho matka sa veru neotáča v hrobe, rotuje v ňom.

Severus sa zmenil. Akoby ochladol, dokonca ani len neplakal. Iba sa nechal objímať. A Harrymu pripadal chladný a bez života... Jeho otec ho za ten mesiac, čo ho nevidel, stihol úplne zmeniť. I jeho oči, čierne ako horúca smola, boli vyhasnuté a prázdne. Toto by sa nikdy nestalo, ak by netrávil prekliate letné prázdniny u Voldemorta! A rozhodne by sa to nestalo, ak by ich otec nebol totálny slaboch, ktorý sa nevedel postarať ani o svojho syna!  

„Vôbec si ma neprivolal cez šupinu, Sevie,“ riekol vyčítavo, zatiaľ čo hľadel do tých očí a snažil sa v nich nájsť aspoň skrytú iskru života, no bezúspešne.

„Otec vravel, že som uplakaný slaboch a že sa za mňa hanbí... preto som ťa nevolal... ja nie som slaboch! A už vôbec nie uplakaný!“ Zaťal päste až mu zbeleli.

Ako to mohol povedať trinásťročnému dieťaťu? Pre Merlina, to snáď nie je pravda. „Samozrejme, že nie si, Severus. Vždy si bol silný a jedinečný. Posmievali sa ti, ubližovali, ale ty si vždy ostal nezlomným. Otec nemal žiadne právo ti niečo také povedať, pretože to sú lži,“ vysvetľoval mu a predstavoval si ako otca preklína nejakou obzvlášť nepeknou kliatbou.

Severusove úzke pery sa nepatrne skrútili do slabého úsmevu. „Skutočne si ten najlepší brat na svete...“

Harry si s úsmevom na perách vydýchol, keď zbadal tú slabú iskru, ktorá doteraz v jeho očiach chýbala a postrapatil tie dlhé tmavé vlasy. Prisadol si k nemu a šikovne zmenil tému tým, aby mu Sev povedal, čo sa všetko cez prázdniny naučil. Severus sa danej témy horlivo uchopil, no Harry ho počúval len napoly.

Bellatrix, ktorá sedela oproti nim, sa len usmievala. Harry jej úsmev opätúval. „S deťmi to fakt vieš,“ naznačila ústami tak potichu, aby neprerušila Severusov výklad.

ooOoo

Večera vo Veľkej sieni bola ako vždy veľkolepá. Harry sedel obklopený svojimi spolužiakmi a s úsmevom počúval ich zážitky z prázdnin. Úsmev bol iba maskou na jeho tvári, pretože vo vnútri premýšľal nad Severusom. Keď sa išli usádzať všimol si, že si Severus sadol na samí okraj dlhokánskeho stolu, ďaleko od svojich rovesníkov. Severus nemal so svojimi spolužiakmi príliš dobré vzťahy, ale vždy sa snažil sedieť s nimi. No svoj tretí ročník začal veľmi introvertným spôsobom. Harry netušil, čo bude robiť. Pod stolom sa držal s Luciusom za ruku a mierne ju stisol, aby sa uistil, že nie je sám, nech sa už stane čokoľvek. Všimol si i Lilyin ustarostený pohľad, ktorý vrhala po Sevovi, no Severus si ju absolútne nevšímal. Skutočne ho takto poznačil ich otec? Alebo sa v Severusovi už dlho hromadili všetky emócie? Smrť matky, šikanovanie, otcov nezáujem a nakoniec jeho alkoholizmus a fyzické napadanie. Takže jednoducho vypol a stiahol sa celkom do seba. Tak veľmi miloval svojho brata a lámalo mu to srdce. No bol zúfalý... a zároveň plánoval pomstu otcovi.

Svoj plán uskutočnil po večery, hneď ako sa dostal do svojej izby. Lucius bol hlavným prefektom, takže mal starosti s prvákmi, čo mu Harry vôbec nezávidel. Ľahol si na brucho a vzal do ruky brko.

Milý Tom,

ako Slizolinčan si uvedomujem isté výhody, ktoré mám možnosť získať tým, že som Tvoj budúci manžel. Nuž a iste chápeš, že ako pravý Slizolinčan plánujem nejakú tú výhodu i využiť.

Práve preto pevne verím, že mi moje, tak skromné, želanie vyplníš. Ako starostlivý vodca svojej koalície si si iste všimol, že jeden z Tvojich dôležitých nasledovníkov má určité problémy. Môj otec podľahol alkoholu a fyzicky ublížil môjmu bratovi. Verím, že chápeš vážnosť situácie a to, že je nezákonné a absolútne neslýchané, aby čistokrvný kúzelník  fyzicky napadol dediča vlastnej krvi. Týmto Ťa žiadam, aby si otcovi ukázal, ako veľmi  Ťa sklamalo jeho jednanie. Viem ako vzácne sú pre Teba čistokrvné deti. Preto verím, že trest pre môjho otca bude primeraný jeho hanebnému činu.

Nezabudni ho odo mňa pozdravovať.

S láskou

Harry 

Odložil brko i kalamár a hľadel na popísaný pergamen. Vedel, že najlepší trest pre jeho otca vymyslí práve Tom. Toto jeho správanie sa jednoducho muselo zmeniť. Bolo neslýchané, aby ublížil vlastnému synovi ako nejaký špinavý humusák. Harry bol znechutený.

Po svojom osobnom škriatkovi poslal list a zvalil sa na posteľ. Začínal sa jeho šiesty ročník a musel riešiť veci, ktoré by mu nikdy ani len nenapadli. Začínalo byť toho skrátka veľa. No veľmi mu odľahlo, že veci s Voldemortom sa celkom zdarne vyvinuli. O jednu starosť menej.

Do izby vtrhol Lucius.

„Prekliaty zasrani,“ zavrčal a švihnutím prútika zamkol. „Tí sopliaci sú snáď tie najotravnejšie tvory,“ odhrnul si zlatisté vlasy a pridal sa k nemu na posteľ.

„Nuž, byť prefektom má aj výhody, nie?“ pozrel naňho Harry laškovne a prisal sa mu na pery.

Lucius ho pevne schmatol za boky a usmial sa. „Predpokladám, že myslíš kúpeľne prefektov?“

Harry prikývol a prevalil Luciusa pod seba. „Toto mi tak chýbalo,“ riekol a začal ochutnávať tú smotanovú pokožku.

Lucius sa pod ním zvíjal, keď Harry pomaly odstraňoval slizolinskú kravatu i košeľu a ochutnával každý odhalený kúsok hebkej pokožky. Jeho priateľ bol snáď ten najzmyselnejší a najatraktívnejší chalan na celej škole. Vzhľadovo bol úplne dokonalý, aspoň pre Harryho.

Lucius ho zrazu zastavil a elegantne sa s ním zatočil tak, že sa Harry ocitol pod ním. Na jeho ružových perách sa objavil šibalský úsmev a jeho strieborné oči horeli túžbou.

Harry sa zaplietol do tých dlhých platinových vlasov a slastne privrel oči, keď mu Lucius rýchlo strhol košeľu a prisal sa mu na bradavku. Cez pootvorené pery mu unikali tiché stony, keď Luciusove bozky cestovali cez jeho brucho, pupok až sa zastavili pri opasku, ktorý šikovná ruka rozopla a vytiahla jeho vztýčene vzrušenie.

Harry zastonal o stupeň hlasnejšie, keď sa vôkol jeho erekcie omotali mäkké pery a teplý jazyk ho začal dráždivo olizovať. Miloval, keď ho Lucius uspokojoval týmto spôsobom. Prvýkrát to bolo mierne rozpačité a neskúsené, no teraz to bolo úplne dokonalé. Zrazu ucítil mokrý prst, ktorý sa prebojovával do jeho dierky. Toto bolo nové, no nie zlé. Bolo celkom vzrušujúce, keď ho Lucius tak dôkladne sal, zatiaľ čo mu do útrob vnikal jeho prst.

Vôbec sa nečudoval, že nevydržal dlho a s Luciusovým menom na perách sa urobil priamo do jeho teplých úst. Lucius sa zodvihol k jeho tvári a hlboko ho pobozkal.

„Neviem si predstaviť, čo by som robil, ak by som ťa vtedy stratil...“ začal, keď sa odtiahli z bozku.

Harry hľadel do kajúcnych očí. „Lucius... nechajme to už tak.“

„Nechcel by som bez teba žiť.“ Harrymu sa silno rozbúšilo srdce, keď počul čistú úprimnosť v jeho hlase.

Lucius sa perami obtrel o jeho líce a ústami sa priblížil k jeho uchu. „Milujem ťa, Harry Snape...“ šepol.

Harry ho objal a pritlačil si ho čo najviac k sebe. „Milujem ťa, Lucius Malfoy,“ vrátil mu hlasom plným emócií.

Lucius sa usmial a posieval jeho tvár bozkami akoby bol Harry jeho najväčšia cennosť.

ooOoo

Od začiatku školského roku ubehli už dva mesiace a Harry sa stále trápil nad Severusom, ktorý sa začínal celkom strániť svojmu okoliu. Dokonca sa vyhýbal i Lily a všetok mimoškolský čas trávil v knižnici. Keď sa s ním Harry snažil komunikovať, nebol veľmi úspešný. Severus sa s ním rozprával, no väčšinou iba odpovedal na jeho otázky alebo krčil ramenami. Bellatrix sa tiež správala nevšedne. No veľmi sa jej nečudoval, pretože jej priateľ sa dozvedel o jej zasnúbení a nie veľmi šetrným spôsobom sa s ňou rozišiel.

Práve boli v Rokville a skrz drevený plot pozorovali Škriekajúcu búdu. Bellatrix bola tieto dni veľmi tichá a Harrymu chýbal ten jej večný optimizmus a nadmerná zhovorčivosť.

„Myslíte, že tam skutočne straší?“ spýtal sa Harry, aby prerušil to zlovestné ticho.

Lucius si napravil šál, ktorý mu kvôli vetru odfukoval do tváre a prehovoril: „Podľa mňa sú to iba povery starých bosoriek, ktoré nemajú čo iné riešiť.“

Bellatrix len hľadela do diaľavy. „Uvedomujete si, že už na konci roka budeme mať znamenie?“ spýtala sa úplne od veci.

Harry si zahryzol do pery a naplnil ho smútok.

„No tak budeme mať znamenie, to je toho,“ riekol Lucius podráždene. „Nepáči sa mi, že sa budem musieť ako nejaká podradná špina klaňať jeho lordstvu,“ riekol sarkasticky, „ale už s tým nič nezmôžeme!“

„Premýšľam nad útekom,“ povedala vážne. „Nemyslím, že ma tu čaká rozprávková budúcnosť. Budem v službách Temného pána, vydatá za odporného Lestranga, ktorý po mne bude chcieť deti... taký život som nikdy nechcela,“ zotrela si slzu.

Harry jej ovinul pažu vôkol pásu a pritiahol si ju k sebe. „Pomôžem ti, ak budeš chcieť.“

Lucius na nich prekvapene pozrel. „Pomôžeš jej utiecť od jej povinností? To čo chceš spraviť Bella je zbabelé!“ riekol rozhorčene.

„Zbabelé?“ zvreskla Bella. „Ty sa nemusíš oženiť s chlapom, ktorý sa ti hnusí!“

„Možno nemusím, ale muž, ktorého milujem sa ožení s iným!“ kričal Lucius. „Nevieš, aké to je!“

Harry tam iba stál a sledoval ich. Netušil čo robiť. Jeho život sa rúcal a on to nevedel zastaviť. Naraz túžil, aby letné prázdniny nikdy neskončili, aby mohol po večeroch hrať šachy s Tomom, alebo aby mohol opäť cvičiť kúzla a súboje...

„Vieš čo... daj mi pokoj! Myslíš iba na seba! Nie si jediná na tomto svete, kto má problémy!“ zahučal, otočil sa a odišiel.

Jednoducho vybuchol. Jeho priatelia boli pod tlakom. Dobre vedel, že ich myšlienka na pridanie sa do Voldemortových kruhov desí. A on bol bezmocný, absolútne bezmocný!

Bellatrix sa opierala o zábradlie a hlavu mala sklonenú k zemi, tíško vzlykala. Jemne ju chytil za ruku a bozkal do vlasov.

„Poď, Bell, vrátime sa,“ šepol a pomaly ju viedol späť do hradu.

Po návrate sa Bellatrix rozbehla do svojej izby, a tak sa Harry vybral do tej svojej. Lucius v nej nebol, zrejme mal povinnosti prefekta. Sadol si na posteľ a zbadal obálku. Ihneď ju roztrhol a vybral z nej list.

Drahý Harry,

Tvoja žiadosť ma nesmierne potešila. Prepáč, že píšem tak neskoro, no mal som povinnosti v zahraničí. Prirodzene som si všimol, že s Tobiasom nie je niečo v poriadku. Isté zmeny v jeho správaní som začal pociťovať po tej nešťastnej smrti Tvojej matky. Avšak bol som pobúrený Tvojím odhalením, že Tobias fyzicky napadol svojho syna. Čistokrvné deti sú vzácne a sú našou budúcnosťou. Dedičov si treba vážiť a ctiť. Nuž, môžem Ťa uistiť, že Tobias sa nikdy už ani len nedotkne alkoholu. Vysvetlil som mu to svojským, no účinným spôsobom. Napadnutie Tvojho brata úprimne oľutoval a myslím, že mu i napísal list s ospravedlnením. Som rád, že využívaš svoje postavenie, Harry.

Zároveň Ťa chcem informovať, že Vianoce budeš tráviť u mňa. Nemaj obavy, zúčastní sa i Tvoj otec a brat.

S láskou

Tom

Harry nebol prekvapený, že bude Vianoce tráviť u Voldemorta, práve naopak, odľahlo mu, že nebude musieť tráviť prázdniny v otcovej prítomnosti. Možno to bolo absurdné, no celkom sa na Toma tešil. Nikdy by mu ani len vo sne nenapadlo, že s tým mužom začne vychádzať.

ooOoo

Harry lietal chladným vzduchom a skrz hmlu hľadal tú zlatú potvoru. Vonku sa už stmievalo a bola poriadna zima. No ich nový kapitán bol prísny a zásadový, takže tréning musel byť. Lucius sa z tímu odhlásil kvôli funkcii hlavného prefekta. Túto svoju povinnosť bral smrteľne vážne a Harry musel uznať, že tento post je pre neho ako stvorený. Harry naopak odmietol post kapitána ich týmu. Metlobal bol pre neho iba spôsob odreagovania a zábavy. Nechcel naň plytvať svojim časom. Učenie bolo stále jeho hlavnou prioritou a jeho snom bolo stať sa Zaklínačom. Avšak na to potreboval vynikajúce hodnotenie zo všetkých predmetov, čo sa mu zatiaľ darilo.

Po tréningu sa osprchoval a vrátil do izby. Zrazu mu pred nosom preletela papierová lastovička. Schmatol ju a rozvinul.

Čakám ťa v kúpeľni prefektov.

Heslo je: Aqua amare

L

 

Harry si vzal osušku a vybral sa do kúpeľne. Lucius už bol v bazéne plnom peny a sledoval ho.

„Trafil si,“ skonštatoval spokojne a prútikom vypol desiatky kohútikov.

Harry odohnal dotieravé bublinky, ktoré mu krúžili vôkol hlavy a zhodil zo seba všetok odev. „Pochyboval si snáď?“ spýtal sa provokatívne a skočil do vody.

Pod vodou preplával k Luciusovi, vynoril sa a ihneď ho začal bozkávať. „Metlobalové tréningy sú bez teba hotová nuda,“ šepol a opäť ho pobozkal.

„Ako inak,“ riekol zadýchane a ruku si zamotal do Harryho mokrých vlasov. Pritisli sa nahými telami a vášnivo sa bozkávali.

Harry zrazu chrbtom narazil do steny bazéna. Lucius sa od neho odtiahol a začal mu sať kožu na citlivom krku. Harry ho zatiaľ hladil po mokrom chrbte. Ich erekcie sa vzájomne treli, kvôli čomu mal Harry pocit, že zomrie rozkošou. Ten mrštný jazýček ho hladil za uchom, kde bol Harry obzvlášť citlivý. Zastonal a uvoľnil z Luciusových vlasov zelenú stuhu, ktorá ich držala po kope. Zlatý závoj sa rozostrel vôkol tej krásnej tváre a Harry si do nich ihneď zamotal ruku. Zatiaľ čo ho Lucius bozkával a dráždil, prešiel rukou po jeho zadku, ktorý stisol a pevne uchopil do rúk jeho penis. Lucius mu zastonal do krku a vrátil sa späť k jeho perám, ktoré hryzkal a nasával medzi tie svoje.

Jazykmi sa spojili a navzájom súperili o nadvládu. Harry neprestával hladiť Luciusov najcitlivejší sval.

„Musím ťa mať, Harry,“ zavrčal, schmatol ho za obe stehná a vyložil si ich vôkol bokov.

Harry mu hľadel do očí, ktoré čakali na jeho reakciu. „Urobme to,“ šepol roztúžene.

„Si si istý?“ spýtal sa Lucius vzrušene.

„Nechcem, aby bol... on... mojím prvým, Lucius,“ riekol presvedčene a pohladil ho na líci.

Strieborné oči naňho pozerali s toľkou nehou a tak hlbokým citom. Ešte chvíľu si vymieňali vzájomné pohľady. Lucius sa zrazu dravo vrhol na jeho ústa. Zastonal mu do nich, keď mu vstup začal dráždiť prstom. Dychčali, treli sa o seba, bozkávali, dráždili.

Harryho telo bolo toľkými bozkami úplne rozcitlivené. Lucius ho bozkával už hádam všade. K prvému prstu sa pridal druhý a o chvíľu tretí a ten začal byť nepríjemný. Zamračil sa.

„Bolí to?“ spýtal sa Lucius starostlivo, pričom prerušil bozkávanie.

„Nie... len je to čudné,“ riekol s malým úsmevom.

Keď ho Luciusov penis začal tlačil na vstupe, pevnejšie sa obkrúžil vôkol jeho trupu. Lucius ho jednou pažou zvieral okolo pásu a hladkal ho.

Blondiak zatlačil hlavičku dnu a Harry zaťal sánky.

„Nebudeme to robiť, ak ťa to bolí,“ naliehal Lucius vystrašene.

Harry ho zadržal. „To je normálne. Bude to v poriadku.“

Nakoniec doňho vnikol celý. Harrymu sa z očí vykotúľali slzy. Lucius sa neodvážil pohnúť. Slzy mu zotrel bozkami a objímal ho.  

Harry zatvoril oči a zaboril si tvár do jeho krku. Vdychoval upokojujúcu vôňu všetkých tých gélov a zmesí, ktoré boli pridané vo vode. Cítil sa byť neprirodzene plný. Bolesť sa ustálila a pomaly začala miznúť. Lucius mu dával čas a neprestal ho hladkať po chrbte. V miestnosti bolo počuť len šumenie peny, občasný žblnkot vody a ich zrýchlené dýchanie.

„Je také skvelé byť v tebe,“ šepol mu Lucius do ucha, ktoré následne pobozkal a pošteklil jazykom.

„Pohni... sa,“ zachrapčal mu Harry do krku.

Lucius chvíľu váhal, no nakoniec sa pohol von a dnu. Harry ešte stále cítil bolesť, no tá sa s každým jedným prírazom strácala. Lucius doňho vnikal pomaly a jemne. Ešte pevnejšie zomkol nohy okolo jeho pásu. Chytil ho za šiju a pritiahol si tú krásnu tvár tesne k sebe. Nežne sa obtrel o jeho pery a slabo zastonal, keď opäť prirazil, tento krát hlbšie. Lucius ho držal niekde nad zadkom a určoval ich tempo. Čelo si oprel o to jeho a labužnícky nasal jeho peru do svojich úst.

Harry tlmene zastonal a sám začal prirážať proti jeho vzrušeniu. Jeho vlastný penis bol zakliesnený medzi ich bruchami a trel sa o ne, čo ho privádzalo do úplnej nepríčetnosti. Dokázal myslieť iba na neuveriteľné množstvo pocitov a hormónov, ktoré sa v jeho tele hromadili. Luciusove telo, jeho oči, ústa, vlasy, pery... to bolo všetko na čo sa dokázal sústrediť. Jeho stony a vzdychy sa mu zabodávali ako ihly do slabín.

„Rých... lejšie,“ vydýchol Harry a Lucius ho ihneď počúvol.

Lucius ho chytil pevnejšie a upravil si ho tak, aby mohol zmeniť uhol vnikania. Naraz trafil to miesto a Harrymu sa vtedy úplne všetko vyfučalo z hlavy. Obklopila ho slasť a hmla. Ten hrubý sval vnikal dnu a von v horlivo tempe. Lucius ho bozkával a navzájom si stonali do úst. Harry si voľnou rukou chytil svoj boľavo vzrušený penis a začal ho trieť. Všetko to bolo také úžasné a nové... orgazmus, ktorý ho zastihol bol ten najlepší, aký kedy mal. Hrdelne zastonal a Lucius ho ihneď nasledoval. Hlasito vydychovali a opierali sa o seba.

„Chcem... to... robiť stále,“ riekol Lucius zadýchane a bozkal ho na spánok.

Harry sa mu opieral čelom o rameno a chechtal sa. „Nenásytný...“

„S tebou... budem... nenásytný vždy, láska moja,“ povedal a zodvihol mu tvár tak, aby ho mohol pobozkať na pery. Nežný bozk sa zrazu zmenil na dravý až vášnivý.

Harry zacítil ako penis, ktorý bol stále v ňom, opäť začal tvrdnúť. Vzrušovalo ho to a jeho vlastný už ochabnutý sval sa začal zväčšovať. Stále sa bozkávali, keď Harry prirazil proti Luciusovi, ktorému z hrdla unikol ston rozkoše.

„A že... kto... je tu... nenásytný,“ vzdychol Lucius s úsmevom a opäť sa v ňom začal hýbať.

Toto milovanie bolo rýchlejšie. Harry zatínal nechty do jeho klzkého chrbta. Pohybovali sa vzájomnom súlade, ich pery boli už značne napuchnuté a jahodovo červené od toľkých nenásytných bozkov, no bolo im to jedno. S výkrikom Harryho mena sa Lucius spravil a Harry ho o chvíľu nasledoval. Ešte dlho sa objímali a maznali vo vode. Harry bol šťastný, že jeho prvé milovanie bolo s osobou, ktorú miloval a nie s ním, s Voldemortom, ktorý bude nepochybne surový tak ako jeho chladné bozky.

logo.png

 

Miniaplikace

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

mlha budoucnosti

(sisi, 26. 3. 2018 9:41)

ty jo, trochu silný kafe takhle po ránu. Harry s Voldemortem, no jsem zvědavá, jak to zvládnou. Lucius je spíš odměna za přežití otravy, nebo tak něco. Ta myslánka musí mít mnohonásobnou kapacitu, že nepřetéká. Harry v tajném sídle si také vzpomene na minulý život. Asi nejvíc je mi teď líto tehdy sličné Bellatrix a mladého Severuse.

...

(Zuzana, 19. 12. 2015 0:42)

Belatrix mi je strašne ľúto, to preto zošalie, lebo ju vydajú za Lestranga... a ten chumaj s ktorým chodila ju neochránil ale hnusne okašlal... chúďa...

...

(Profesor, 12. 10. 2015 21:24)

Pěkná kapitola, zase se v ní hodně stalo. Jsem zvědavá, co bude dál a hlavně, co bude po Harryho návratu do jeho doby.

:D

(Kilia Ice , 12. 10. 2015 20:15)

Áno. Je to úžasné. Vôbec som to nečakala :D už sa nemôžem dočkať keď bude ďalšia časť !!!!!! Dúfam že skoro :D som zvedavá koľko to bude mať časti a kedy a ako sa dostane do svojej doby :D