Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Krvavé proroctvo (HP/LV) - dokončené

Reklama

Príspevky

Epilóg

7. 4. 2015

Tak a máme tu koniec. Túto poviedku som začala písať viac menej pre seba (:D), aby som zahnala smútok kvôli jednej poviedke s týmto párom, ktorá nie je dokončená. Nuž, nečakala som, že sa tak rozpíšem, a tak som ju začala pridávať na net. Nečakala som, že sa nájde toľko skvelých čitateľov, ktorých ff zaujme. Preto sa vám chcem všetkým poďakovať i tým, ktorí nekomentovali, ale najmä tým ktorí komentovali. Je skvelé čítať vaše postrehy a názory. Veľké ďakujem patrí najmä Oriane, Lottie, Ginny, Candy, Reni, ranchan, Achája, Saskya a Cathy, ktoré boli mojimi stálymi komentujúcimi a to si veľmi vážim ♥ Najprv som mala také nutkanie ukončiť túto ff dramaticky, ale nakoniec anketa rozhodla, takže nech žije happy end!  Úprimne dúfam, že i vy sa dočkáte štastného happy endu rovnako ako naši hrdinovia :) 

 

33. kapitola -Každý koniec je len novým začiatkom

30. 3. 2015

 

Pridávam záverečnú 33. kapitolu. Aj keď sa ešte nelúčime. Čaká nás epilóg :) Ďakujem všetkým mojím verným čitateľom. Dúfam, že vás záver poviedky nesklame. Veľmi pekne vám všetkým ďakujem za krásne komenty a úžasnú podporu. Ďakujem vám ♥ 

 

32. kapitola - Krvavé divadlo, zlomené srdce

16. 3. 2015

 

Takmer po mesiaci je tu ďalšia časť. Pridala by som ju aj skôr, ale fakt sa mi nedalo :/ Tak, ako som sľúbila čaká nás finálny battle. Snáď sa vám bude páčiť. Ešte nás čakajú zhruba dve kapitoly. No a možno to všetko napchám do jednej, uvidíme. Všetkým mojím verným čitateľom veľmi pekne ďakujem za komentovanie, ktoré ma vždy zahraje pri srdci i rozosmeje a poteší. Zbožňujem vás! Prajem príjemné čítanie :) 

 

31. kapitola - Vianoce, divadlo

17. 2. 2015

 

Tak a máme tu 31. kapitolu. Pomaly, ale isto sa blížime k finále. Veľmi krásne vám ďakujem za úžasné komentáre, ktoré ma nesmierne tešia. Ste výborní čitatelia ♥ Dúfam, že sa vám táto kapča bude páčiť. Pre istotu upozorňujem i tu, že sa v nej vyskytuje sexuálna scéna, takže komu sa nepáči, nech preskočí :) No a nabudúce sa môžete tešiť na finálny battle, ale viac už nebudem prezrádzať :) Za beta read ďakujem  Cedricovi, si skvelý :D

 

30. kapitola - Koniec spomínania, zložitá láska

22. 1. 2015

 

Pridávam ďalšiu kapitolu. Dúfam, že vás jej dĺžka neznechutí, pretože je to zhruba na 22 strán :P Kapitolku chcem venovať Oriane, Lottie, Saskye, Achája a Ginny ♥ Ďakujem vám za vaše pravidelné komentáre, ktoré ma nesmierne tešia a dávajú mi chuť do písania. Ste úžasné. Tak a prajem vám príjemné čítanie :)

 

29. kapitola - Lily Jane Potterová, Tom a Nathaniel

3. 1. 2015

 

Tak a máme tu už 29. kapitolu :) Dúfam, že ste mali krásne a pokojné sviatky. Do nového roku vám želám len to najlepšie. Snažila som sa vám vynahradiť to, že minulá časť bola o niečo kratšia. Tak tu máte časť, ktorú mám vo worde zhruba na 19 strán. Dúfam, že sa vám kapča bude páčiť a veľmi budem rada za každý komentár :) 

 

28. kapitola - Kóma, Hermionine tajomstvo

18. 12. 2014

 Čaute! Tak pridávam 28. kapitolku. Ľudkovia moji, veľmi pekne vám ďakujem za komentáriky, ste jednoducho fantastický ♥ Táto časť je trochu kratšia než zvyčajne, kvôli tomu, že mi opäť blbnú estránky :( Dúfam, že sa vám kapitola bude aj napriek tomu páčiť :) 

 

27. kapitola - Chrabromilov meč, zomieranie

29. 11. 2014

 

Ahojte, je tu 27. kapitolka. Ako zvyčajne sa chcem poďakovať všetkých, ktorí túto poviedku čítate a komentujete. Komentáre sú pre mňa odmenou i múzou zároveň. Tak nech sa páči :)

 

26. kapitola - Grindelwaldov triumf

12. 11. 2014

Tak a máme tu 26. kapitolu. Ďakujem vám všetkým za nádherné komentáre :) Dúfam, že sa vám kapitolka bude páčiť :) 

 

25. kapitola - Nečakaná príťažlivosť, Voldemortove panstvo

29. 10. 2014

 

 Pridávam 25. kapitolku. Vaše komentáre k tej predošlej ma neskutočne potešili. Dávate mi inšpiráciu k písaniu a každý jeden komentárik je pre mňa odmenou. Veľmi pekne vám ďakujem. A teraz: hor sa do čítania :)